top of page

Media service /Press kit

Architektura - Media service/Press kit

 

Fotografie jsou důležitou  součástí public relations a dalších komunikačních nástrojů. Internet dnes slouží jako globální zpravodajský portál. Použití profesionálních fotografií více zviditelní vás i vaši firmu. Chcete-li využít této příležitosti, měli byste mít k dispozici několik fotografií připravených k vydání. Obvykle nabízíme sadu 5 - 15 fotografií opracovaných do nejvyšší kvality. To, co nás odlišuje od ostatních, je způsob, jak přistupujime k fotografování.  Jitka působí jako jako produkce a koordinátorka projektu a Jiří fotografuje. Spolupracujeme s bytovým designéry, home stagery, food stylisty i Make-Up artisty.  Díky dlouholeté spolupráci s celou řadou redakcí nabízíme mediální prezentaci v periodikách zaměřených na architekturu a lifestyle. Fotografujeme realizace domů, bytů i komerčních prostor.  Mezi naše klienty patří architekti, návrháři interiérů, stavitelé, vývojáři, projektanti, správci nemovitostí a realitní kanceláře. 

Portrétní fotografie

 

I když se zaměřujeme na architekturu, portrét nás nepřestává přitahovat. Portrétování není jen fotografování, jde o to že si všichni uvědomují vzájemnou přítomnost. Není snadné mít před sebou někoho neznámého, dívat se  na obrovský objektiv
a pořád působit normálně. Aby se každý cítil při fotografování příjemně
, to je náš hlavní cíl. Portét je o především komunikaci. Nabízíme služby v portrétní fotografii pro nejrůznější klientelu od redakčních a komerčních klientů přes bussines portrét, fotografie do portfolia pro modelky,  až po rodinné portréty.

 

bottom of page